PES - FIFA Teams
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PES - FIFA Teams

Bu forum PES, FIFA ve daha bir çok oyun ve konu için yardim ve paylasim yeridir.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TSL'de hakemler taraf tutuyormu?

2 posters

Evet
TSL'de hakemler taraf tutuyormu? Boutba10100%TSL'de hakemler taraf tutuyormu? Boutba10
 100% [ 2 ]
Hayir
TSL'de hakemler taraf tutuyormu? Boutba100%TSL'de hakemler taraf tutuyormu? Boutba10
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 2

YazarMesaj
Administrator
Admin
Admin
Administrator

TSL'de hakemler taraf tutuyormu? Empty
MesajKonu: TSL'de hakemler taraf tutuyormu?   TSL'de hakemler taraf tutuyormu? Icon_minitime21/4/2008, 21:02

Soruya ankete cevap vererek cevap verin. Eklemek istediginiz bir sey olursa mesaj halinde ekleyin.

Bence TSL'de hakemler büyük takimlar lehine taraf tutuyor.
https://pes-fifa-teams.keuf.net
tello_14_bjk
Admin
Admin
tello_14_bjk

MesajKonu: oo süper bi forum   TSL'de hakemler taraf tutuyormu? Icon_minitime21/4/2008, 22:17

evt bende katılıom bu hakemler hep taraf tutuyor tuttukları takımda fb nedense hakemler fb yi çok sevio belki fb arkadaşla beni kızacak işte fb yi kıskanacak hah fb nin neresini kıskanayım örnekte verebilirim

fb kayseri maçı fb 1 - 0 yenilio yenen taraf kayseri a.q hakemi nolduysa ikinci yarıda hiç bişey yok deivid kendini yere atıo hakem penaltı verio daha sonra alex vuruo 1-1 edio dur daha bitmedi hakem 5 dk uzatma verio fener son dakikada semih ofsayt tan golü atıoo ve maçı 2-1 alıo bakın rakip kayseri hadi kasımpaşa olsa fb çevirir dicem ama rakip kayseridüşünün artık daha var yani böyle maçlar 1 2 3 tane değil 10 maç vardır allah bilir ve video da atarım istersenizzzzzzz
https://pes-fifa-teams.keuf.net/index.htm
tello_14_bjk
Admin
Admin
tello_14_bjk

MesajKonu: işte ben kanıtlıyorum :D   TSL'de hakemler taraf tutuyormu? Icon_minitime21/4/2008, 22:27

işte kanıtım fenerbahçeli beylerrrrrrrrrrrrrrr

link

https://www.youtube.com/watch?v=c7K-u1h3OhQ&feature=related

not:bu siteye gir ve gözlerinle gör

En son tello_14_bjk tarafından 21/4/2008, 22:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Administrator
Admin
Admin
Administrator

MesajKonu: Geri: TSL'de hakemler taraf tutuyormu?   TSL'de hakemler taraf tutuyormu? Icon_minitime21/4/2008, 22:28

tello_14_bjk demiş ki:
evt bende katılıom bu hakemler hep taraf tutuyor tuttukları takımda fb nedense hakemler fb yi çok sevio belki fb arkadaşla beni kızacak işte fb yi kıskanacak hah fb nin neresini kıskanayım örnekte verebilirim

fb kayseri maçı fb 1 - 0 yenilio yenen taraf kayseri a.q hakemi nolduysa ikinci yarıda hiç bişey yok deivid kendini yere atıo hakem penaltı verio daha sonra alex vuruo 1-1 edio dur daha bitmedi hakem 5 dk uzatma verio fener son dakikada semih ofsayt tan golü atıoo ve maçı 2-1 alıo bakın rakip kayseri hadi kasımpaşa olsa fb çevirir dicem ama rakip kayseridüşünün artık daha var yani böyle maçlar 1 2 3 tane değil 10 maç vardır allah bilir ve video da atarım istersenizzzzzzz
%100 katiliyom kanka ve eklicemde bakin ben Galatasaray'liyim ama GS - GB maçinda hakem gs'nin tarafini tuttu GB'nin hakkini yedi. Nasil tesadüftürki tam puan kaybetmemeleri önemli olan bir zamanda GS ve FB hakem sayesinde 3 puan alio. Ben size söleyim hakemler taraf tutmasaydi GS'de FB'de NAH alirdi 3 puani o hafta...ve bir çok unuttugumuz haftalardadaa...

Zaten Türk futbolu niye adam olmaz biliyormusunuz? Cevap kolay:

-CÜNKÜ BIR PILI BITMIS YABANCIYI BIR IYI OYNAYAN TÜRKE TERCI EDIORUZ VE ONA TÜRKE VERDIGIMIZIN 5-10 KATI DAHA FAZLA PARA VERIOZ.
-VE CÜNKÜ BIZ BELLEMISIZ "3 büyükleri" BIZ DEDIGIM EN BASTA HAKEMLER VE SONRA BIZLER VE BASKA TAKIMLARA SANS VERMIOZ.

Ve bir sey daha : GS-FB maçlarinda hakemler hep asiri FB tarafi tutuyorlar...birde diolarki iste efendim GS çok agresif bir takim hep itiraz ediolar ve GS'nin taraftari pis taraftar ve FB'ninki temiz; ya arkadasim FB'nin taraftari niye pislik yapsinki? Hakem onlarla zaten!...GS'ye simdiden geçmis olsun...

Hakemlerede bir sey söyleme sansim olsa sunu sölerdim : "Ya hakem abilerim madem o kadar seviyorsunuz gidin FB camiyasinda size bir is bulsunlar baskan yardimcisi falan olun!"...
tello_14_bjk
Admin
Admin
tello_14_bjk

MesajKonu: Geri: TSL'de hakemler taraf tutuyormu?   TSL'de hakemler taraf tutuyormu? Icon_minitime21/4/2008, 22:41

Administrator demiş ki:
tello_14_bjk demiş ki:

%100 katiliyom kanka ve eklicemde bakin ben Galatasaray'liyim ama GS - GB maçinda hakem gs'nin tarafini tuttu GB'nin hakkini yedi. Nasil tesadüftürki tam puan kaybetmemeleri önemli olan bir zamanda GS ve FB hakem sayesinde 3 puan alio. Ben size söleyim hakemler taraf tutmasaydi GS'de FB'de NAH alirdi 3 puani o hafta...ve bir çok unuttugumuz haftalardadaa...

Zaten Türk futbolu niye adam olmaz biliyormusunuz? Cevap kolay:

-CÜNKÜ BIR PILI BITMIS YABANCIYI BIR IYI OYNAYAN TÜRKE TERCI EDIORUZ VE ONA TÜRKE VERDIGIMIZIN 5-10 KATI DAHA FAZLA PARA VERIOZ.
-VE CÜNKÜ BIZ BELLEMISIZ "3 büyükleri" BIZ DEDIGIM EN BASTA HAKEMLER VE SONRA BIZLER VE BASKA TAKIMLARA SANS VERMIOZ.
[u]

Ve bir sey daha : GS-FB maçlarinda hakemler hep asiri FB tarafi tutuyorlar...birde diolarki iste efendim GS çok agresif bir takim hep itiraz ediolar ve GS'nin taraftari pis taraftar ve FB'ninki temiz; ya arkadasim FB'nin taraftari niye pislik yapsinki? Hakem onlarla zaten!...GS'ye simdiden geçmis olsun...

Hakemlerede bir sey söyleme sansim olsa sunu sölerdim : "Ya hakem abilerim madem o kadar seviyorsunuz gidin FB camiyasinda size bir is bulsunlar baskan yardimcisi falan olun!"...

yürü be kankam kanka çok güzel konuştun yok gs bjk bizi kıskanıorlar nerenize kıskanacaz lan sizin gibi takıma bi roberto carlso u almışlar artık bi bok etmio ona verceniz paraya çocuk esrgeme veya askeri ye ver daha hayırlı olurrrrr beeeeeeeeee bide 90 milyon euro verio fener eto'o ya yetelr lan a.s.s aziz yıldırım bi takmış o 90 euroya türk oyuncusu alsın zaten hep yabancı oyuncu var takımınızda %90 ını yabancı %10 da türk yazık be türk takımı değil ki mübarek yabancı hep yabancı oyuncu var utanıyorum artık türk takımlarından yazılarlar olsunnn
Administrator
Admin
Admin
Administrator

MesajKonu: Geri: TSL'de hakemler taraf tutuyormu?   TSL'de hakemler taraf tutuyormu? Icon_minitime21/4/2008, 23:13

Tabi kiskaniyorlar kankam ne sandin Besiktas Chelsea'yi yendiginde 11'inde 8 yabanci yoktu ve GS UEFA'yi 8 yabanci oyuncuyla almadi ve en azindan bizim kadromuzda olan birkaaç yabanci vardi ama hem dünyanin parasini vermioduk hemde o yabancilar kulüplerini seviorlardi ve MÜCADELE EDIOLARDI!!!
Kardesim Eto'o'nun size bir katkisi olabilecek olabilse Barçelona onu birakirmi size? Roberto Carlos'u aldik diye hava attiyonuz ya kardesim Roberto Carlos kim ya önce çok iyi oyuncuydu simdi pili bitti adamda daha is olsa Real Madrid götünüzü yirtsaniz bile size satmazdi! Real Madrid size Carlos'u satarken düsünmüstür "Ulan artik bir boka yaramio adam biz ne yapacaz bunu? Aaah Fenerbahçe adli bir enayi takim var hem pili bitmis oyuncular aliyor hem çok para veriyor onlara satalim!"
Lütfen GS'ye saygili olun çünkü GS Türkiye'yi Avrupaya futbolda tanitan takim. Siz anca yabancilarinizi tanittiniz. Bakin ben Fransada oturuyom ve burda herkes diorki Fenerbahçenin yabancilari getirdi onlari 1/4 finale. Bende Fenerbahçeli olmasamda gurur duyacagima basimi eyiyom! Bana diyorlarki Tûrkler futbol oynamasini bilmiyorlar ondan hep yabanci aliyorlar kolaymi olaymi sizce bunlari duyup bir sey diyememek?
Bir sey daha hani o "türk" dediginiz sonradan Türk olmus oyuncular varya iste onlar niye Türk oluyorlar biliyormusunuz? Cünkü kendi milli takimlari onlari istemiyor ve onlar bizim enayi oldugumuzu bildikleri için bizim A.Milli takimimizda oynamak için oluyorlar. BU ARADA AURELIO'YA SÖZÜM YOK O BENIM ICIN TÜRK CÜNKÜ ADAM CANLA BASLA OYNYOR HEM FB'DE HEM A.MILLI TAKIMDA! Benim sözlerim Nobre ve Vederson gibi ...'lere.
Birde tabi yabanci kontenjanini hafifletmek içinde... Siz bunlara Türk diyorsaniz ben demiom...BU SEZON SAMPIONLUGU HAKKEDEN SIVASSPOR ADAMLAR HAKEMLERE HERSEYE KARSI SAMPIONLUK YARISINI BASTAN SONA KADAR BIRAKMADILAR HELAL OLSUN!!!

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-