PES - FIFA Teams
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PES - FIFA Teams

Bu forum PES, FIFA ve daha bir çok oyun ve konu için yardim ve paylasim yeridir.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ayrilik...gurur...ölüm!

YazarMesaj
tello_14_bjk
Admin
Admin
tello_14_bjk

Ayrilik...gurur...ölüm! Empty
MesajKonu: Ayrilik...gurur...ölüm!   Ayrilik...gurur...ölüm! Icon_minitime18/5/2008, 11:57

Bu kadarmıydI diyor kız..bu kadarmıydı sevgin? deLikanlı alaylı bir tavırLa
-ne sandın ? sevdiğimi mi?
kız yıkılmıştı telefon başında..bir sey söyLeyemiyordu.ağLıyordu sessizce,bir ara delikanlı kızın hıçkırığını duydu
-ne o ? konuşmuyosun..ağLıyosun demek,üzülme canım buda geçer..dedi
kız hıçkırıkLar içinde bu son söze dayanamadı.ayrıLığımıza ağLıyorum dedi.Oysa kız bunLarı söylerken bile SEVİYORDU.daha öncede SEVMİŞTİ ve SEVİCEKTİ...ama yapıcak bişey yoktu..
ßu sözleirn karşısında direnen gurur vardı.ßir tarafta GuRuR ßir tarafta ise SeVgİ vardı....
Ve sonunda gurur ağır bastı...
TeLefonu kapatırken sadece soğuk bir ELVEDA!
diyebildi delikanLı
Genç kız ise ''SENİ SEVİYORUM''
dedi..Ve telefoonu kapattı.TeLefonu kapatırkendüşündü deLikanLı.ßen ne yapıyorum diyerek tekrar kızı aradı.Fakat Çok geçti DeLikanLının Çok sevdiği cevap evrmiyodu...
TeLefona cevap vermiyince..evine gitti deLikanLı....
KaLabaLıktı evin önü şaşırdı deLikanlı ardından acı bir feryat geLdi!
DeLikanLı yıkıLmıştı çünkü sevdiği intihar etmişti!
DeLikanLı irkiLerek içeriye baktı kapının kenarından kan içinde soğuk bir ceset gördü..deLikanLı göz yaşlarını tutamadı.Elveda demişti birkere..
Uyan dediysede uyanmadı ,genç kız onu duymuyordu..
DeLİknaLı bir ara kızın elindeki buruşmuş kağıt parçasını gördü..DeLikaNLı kağıdı eLine aldı..ve kağıt'da...

^^^^SEVİPTE GURUR YAPANLARA İBRET OLSUN YAZIYORDU^^^^
https://pes-fifa-teams.keuf.net/index.htm

Ayrilik...gurur...ölüm!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gurur verir